Jesteś fanem eBooków dietetycznych? Mam coś dla Ciebie! Przedstawiam Ci moje elektroniczne książki, które wprowadzą Cię nie tylko w świat zdrowego gotowania, ale także zdrowego odżywiania. Już nie musisz kupować książek w księgarni i trzymać na półce – czas na nową wersję kulinarnych i dietetycznych książek na Twoim komputerze czy telefonie. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

eBook dietetyczny – czym jest?

Elektroniczne wersje książek cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Dotyczy to również eBooków dietetycznych. Ich różnorodność sprawia, że tak naprawdę można napisać w nich wszystko i wydać w dowolny, pasujący do działalności sposób. Ja chciałabym przybliżyć Ci, co ciekawego w nich znajdziesz.
Zdrowe przepisy, a może poradnik żywienia dla osób z konkretnymi schorzeniami? Jeśli taka tematyka eBooków Cię interesuje to doskonale trafiłeś. Właśnie takie produkty znajdziesz w tej kategorii. Chciałabym przybliżyć Ci z ich pomocą zdrowe odżywianie i sprawić, że zawsze będziesz mieć je pod ręką. Weźmiemy pod lupę pierwszy eBook, jaki wydałam, czyli Fit Fast Food. To w nim pokazałam popularne fast foodowe i restauracyjne potrawy przygotowane w zdrowszy sposób. Ponadto znajdziesz w nim pyszne desery inspirowane ciastami oraz doskonale znanymi słodyczami. Jeśli jesteś na diecie i marzysz o oderwaniu od dietetycznych posiłków i zjedzeniu czegoś pysznego, przypominającego Twoje ulubione dania – to jest on właśnie dla Ciebie. Możesz w nim znaleźć przepisy tradycyjne ze wskazówkami na Thermomix oraz piękne zdjęcia, które zachęcą Cię do przygotowania tych dań. To właśnie plus tego produktu, jak i kolejnych, które będą się tu pojawiać – uniwersalność! Wykorzystasz go wówczas, gdy gotujesz tradycyjne, ale również wtedy, gdy masz w swojej kuchni Thermomixa. Za to właśnie uwielbiam eBooki, bo jako ich autor mogę modyfikować je po swojemu i tak, aby spełniały Twoje oczekiwania!

Jakie są plusy elektronicznych książek?

Chyba nie muszę wspominać, że największym plusem jest to, że nie musimy biec do księgarni po wymarzoną książkę, a możemy ją mieć w dosłownie kilka minut u siebie bez wychodzenia z domu. Po zakupie wybranego eBooka otrzymasz potwierdzenie zamówienia i link do jego ściągnięcia. W kilka chwil książka ląduje na Twoim komputerze, tablecie czy telefonie, a Ty możesz już zacząć czytać i szukać inspiracji.
Ponadto nie musisz niczego drukować! Moje produkty możesz mieć ze sobą podczas gotowania na telefonie, a to oszczędzi papier, a także ograniczy latające kartki po całej kuchni. eBook nie zniszczy się i nie pobrudzi, a podczas gotowania często się to zdarza. Na pewno też posiadasz książki kucharskie oznaczone plamami powstałymi podczas gotowania. Jeśli jesteś posiadaczem Thermomix doskonale zdajesz sobie sprawę z wygody przepisów w formie elektronicznej! Przyznaj się, ile razy użyłeś książki dołączonej do TM? Ja chyba tylko, kiedy otwierałam swoje opakowanie 😉 W dzisiejszych czasach liczy się wygoda i eBooki dietetyczne są ogromną pomocą.

Jaka tematyka będzie się pojawiać?

Na ten moment startuję z eBookiem z przepisami. Planuję wydać kolejne, bardziej tematyczne, na przykład zdrowe śniadania, fit sałatki, szybkie obiady. Rozważam także powstanie poradników dla osób z różnymi schorzeniami, bo wiem, że jest bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu produkty. W Internecie możemy natknąć się na różną wiedzę, a wartościowa wiedza czasami jest niedostępna dla człowieka. Chciałabym przybliżyć Ci tym samym odpowiednią dietę dla Ciebie!
Jesteś ciekawy produktów? Zamów i sprawdź, jakie pyszności dla Ciebie przygotowałam. Zaobserwuj także moje social media, w których będę publikowała informację o nowościach, także eBookach.