Szukasz diety, która umożliwi wykorzystanie Thermomix? Doskonale trafiłeś! Oferuję Ci różnego rodzaju jadłospisy, które z łatwością wykonasz przy użyciu tego urządzenia. Nie musisz się martwić, że podczas zmiany nawyków żywieniowych TM będzie stał bezużytecznie, a Ty zatopisz się znowu w garnkach, od których się odzwyczaiłeś. Jeśli jesteś posiadaczem Thermomix – skorzystaj z tych diet.

Dieta Thermomix – co ją wyróżnia?

Większość osób przed zakupem tego sprzętu zastanawiała się, czy można w nim gotować zdrowo. W końcu na platformie jest mnóstwo pysznych przepisów – na pizzę, przepyszne ciasta, potrawy z każdego zakątka świata – którym ciężko się oprzeć. Dodatkowo można znaleźć opinie, że zakup tego sprzętu spowodował wzrost masy ciała. Ale zaraz, zaraz ! Przecież wszystko zależy, co w nim ugotujesz. Dlatego przychodzą do Ciebie z pomocą i przedstawiam różnorodne jadłospisy z wykorzystaniem Thermomix.
Czy diety z wykorzystaniem TM będą różniły się od podstawowej? I tak, i nie. Różnica jest przede wszystkim taka, że w przepisach są podane odpowiednie ustawienia, dzięki którym z łatwością wykonasz daną potrawę. Nie musisz zatem spędzać czasu nad garnkami, aby coś się nie przypaliło – Thermomix zrobi to za Ciebie, a Ty w tym czasie możesz zająć się czymś innym. Ważna informacja jest taka, że przepisy nie pochodzą z platformy Cookido – są one objęte prawami autorskimi. Ale nie musisz się martwić – wszystkie ustawienia dokładnie podałam, więc bez problemu wykonasz moje przepisy. Będzie równie smacznie i co najważniejsze z Thermomixem.
A co łączy obie diety? Układane są przez dietetyka i w pełni wartościowe pod względem odżywczym. Każdy jadłospis posiada oddzielny opis, w którym znajdziesz informację na temat kaloryczności, zawartości makroskładników i przykładowych dań. Możesz więc wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Warto wspomnieć, że podobnie jak w dietach podstawowych, diety na Thermomix układane są z myślą o osobach zdrowych, bez dodatkowych schorzeń lub eliminacji. Jeśli opis nie stanowi inaczej, znajdziesz w nich gluten, nabiał, mięso i strączki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konkretnej diecie – napisz do mnie na adres emailowy podany w zakładce kontakt. Z chęcią pomogę w wyborze.

Jakie plusy ma dieta z wykorzystaniem TM?

Plusów jest wiele, bo każdy, kto posiada te urządzenie doskonale wie, jak bardzo jest przydatne w kuchni. Jeśli jednak zastanawiasz się, czy da się połączyć zdrowe żywienie z tym urządzeniem to zaraz spróbuję Cię przekonać, że to doskonały duet!

  • Mniejsza ilość użytego do przygotowywania posiłków sprzętu
  • Możliwość lżejszego gotowania, np. na Varomie zamiast na patelni
  • Oszczędność – niektóre produkty typu mąka owsiana czy kokosowa, a także napoje roślinne możesz przygotować samemu w domu z podstawowych składników, co oszczędzi Twój budżet, a także da satysfakcję. Przygotowanie mąki owsianej to dosłownie 10 sekund!
  • Szybkość przygotowania – w mgnieniu oka przygotujesz smaczne koktajle, pasty śniadaniowe czy zupy krem – nie potrzebujesz blendera i innych urządzeń
  • Ustawienia podane krok po kroku – nie musisz posiadasz platformy Cookido, aby skorzystać z moich jadłospisów – każdy przepis posiada dokładnie opisane ustawienia
  • Więcej wolnego czasu – wrzucasz składniki do naczynia miksującego lub na Varomę, a Thermomix przygotowuje potrawę właściwie za Ciebie! Nie ma mowy o przypaleniu czy za mocnym rozgotowaniu – poinformuje Cię, kiedy skończy gotowanie – nie da Ci o sobie zapomnieć
  • Łatwe czyszczenie – jeśli posiadasz nowsze wersje nie musisz zmywać 15 garnków, a ponadto TM wyczyści się sam z wykorzystaniem odpowiednych ustawień
    Jak widzisz plusów jest mnóstwo, nie tylko tych typowo dietetycznych, ale także ekonomicznych i praktycznych. Jeśli zatem posiadasz Thermomix to bez problemu możesz rozpocząć współpracę ze mną na zasadzie gotowych jadłospisów, ale również współpracy indywidualnych.

Co otrzymasz po zakupie?

Po zakupie diety na Thermomix otrzymasz emaila z potwierdzeniem zakupy i linkiem do pobrania pliku. Jeśli pojawi się błąd z pobraniem wystarczy napisać emaila, a bez problemu podeślemy plik PDF. Jadłospisy są tygodniowe i zawierają dokładnie opisane potrawy z ustawieniami TM i ilością produktów. Dodatkowo na końcu znajduje się lista zakupów podzielona na grupy produktów spożywczych, co ułatwia poszukiwania w sklepach. Dieta zawiera ogólnodostępne składniki – bez problemu kupisz wszystko w większym sklepie.
Przekonałam Cię? Zapraszam do zakupów diety na TM i zmiany swojego żywienia!